6 יתרונות של מכונות כביסה

תוכן עניינים

בעלי בתים שמעוניינים לרכוש מכונת כביסה חדשה, בודקים בחברה שיש לה מוניטין מוביל בשיווק מכשירי חשמל מתקדמים את מגוון הדגמים והסוגים הזמינים, ומתייעצים עם צוות שירות הלקוחות של החברה על היתרונות של כל דגם.

כמו כל מכשירי חשמל גדולים, מכונות כביסה מבצעות מגוון משימות כבדות, כך שכשמגיע הזמן לקנות מכונה חדשה, השלכות הבחירה מבוססות על הרבה יותר משיקול התקציב, וחשוב לקחת בחשבון שיקולים כמו יעילות אנרגטית, קיבולת, תחזוקה, גודל חדר הכביסה שלך ועוד.

מאמר זה מציג את ששת היתרונות החשובים של בחירת הדגמים החדשים והחכמים של מכונות הכביסה הזמינות היום.

 

1. מכונות כביסה חסכוניות באנרגיה

הדגמים החדשים של מכונות הכביסה חסכוניים יותר באנרגיה בהשוואה לדגמים הישנים, ויש להן ציונים גבוהים בכל הנוגע צריכת מים – מכונת הכביסה החדשה משתמשת היום בשיעור מופחת של מים ברמה של חמישה גלונים או בסביבות 2,000 פחות גלונים בשנה.

הסיבה לכך היא שתוף הכביסה מפיל בגדים דרך בריכת מים רדודה יותר, בעוד שמכונת כביסה ישנה משתמשת בתוף מים עמוק יותר.

מכונות כביסה חדשניות חוסכות גם בזמן הייבוש, שכן מים מתנקזים מהבגדים בצורה יעילה יותר בהשוואה לדגמים הישנים, ויש לכך חשיבות מכיוון שמייבשים (וכל מכשיר אחר השואב חום) הם עתירי אנרגיה.

 

2. ידידותיות לסביבה

מכיוון שמכונות כביסה חדשות חסכוניות יותר באנרגיה, מכאן שהן טובות יותר לסביבה. שוב, תנועת הנפילה של המכונות החדשות דורשת פחות מים ופחות כוח, הן ממכונת הכביסה והן מהמייבש, כך שניתן להפחית את ההשפעה השלילית על איכות הסביבה.

 

3. חסכון כספי בטווח הארוך

אחת התלונות הלגיטימיות לגבי מכונות הכביסה החכמות החדשות היא העלות הגבוהה שלהן, אבל עלות זו מתקזזת בטווח הארוך באמצעות השימוש במכונה שצורכת פחות חשמל ומים. בהתאם להרגלי הכביסה, מכונת הכביסה האפקטיבית שלכם מחזירה בסופו של דבר את ההשקעה.

 

4. התאמה לעומסים גדולים

אם יש לכם משפחה גדולה או שאתם נוטים לכבס כמויות גדולות, מכונות כביסה חדשניות הן בחירה מצוינת, מכיוון שלתוף שלהן אין ציר מרכזי כמו במכונות הישנות, ולרוב הדגמים יש יותר מקום כביסה בתוך התוף, כך שתוכלו להכניס יותר פריטים לכל כמות כביסה.

 

5. הבגדים יוצאים נקיים יותר

בזכות מנגנון ההפעלה של מכונות הכביסה החדשות, תנועת הנפילה מסתמכת על כוח המשיכה כדי לכבס את הבגדים, וגם הסיבובים של כל מחזור כביסה מהירים, מה ש יוצר יותר חיכוך בין פריטים, ואפשרות לביצועי ניקוי גבוהים יותר – כל זאת תוך שימוש בפחות מים, פחות חומרי ניקוי ופחות כוח.

 

6. התאמה לחללים קומפקטיים

יתרון נוסף של מכונות כביסה חדשניות הוא שניתן לערום עליהן מייבשי כביסה, ולחסוך מקום בחדר הכביסה, כך שהן מעולות לדירות ובתים קטנים, לצד ההקלה על משימות הטעינה והפריקה של הכביסה.

מכונות כביסה

מוזמנים ליצור איתנו קשר

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!