צרכנות חכמה בציוד היקפי למשרד

תוכן עניינים

ציוד היקפי למשרד תורם תרומה מכרעת לפריון העבודה. בכל משרד נדרשים מחשבים, מדפסות, סורקים, מקלדות, דיו, טונרים וכיוצא באלה. כאשר הללו חסרים או לא פועלים בצורה תקינה, הדבר יוצר עיכובים ותקלות במשימות השוטפות. על ידי הקפדה על כמה כללים של צרכנות חכמה, תשיגו יותר משתי ציפורים במכה אחת. תוכלו לחסוך במשאבים, לקצר תהליכים וגם לחסוך כסף, בעת ובעונה אחת. 

  1. מחשבים יותר בזול, זה אפשרי

לאחרונה רשמו המחשבים התייקרות מסוימת. זה טבעי, בסך הכל, לאור עליות המחירים במרבית מוצרי הייבוא. אבל עדיין, מסתבר שניתן להשיג מחשבים יותר בזול. אגב, בשביל זה לא תצטרכו לבחור מותגים פחות מוצלחים. כל מה שצריך לעשות זה לבחור עבור המשרד מחשבים מחודשים. מחשבים מהסוג הזה, מכל המותגים הנבחרים, יכולים להיות ניידים או נייחים. מה שהופך אותם לזולים הרבה יותר, טמון בכך שהם הוחזרו על ידי הרוכש הקודם בתוך פרק זמן קצר כשהם תקינים ופועלים. בתהליך מסודר, המחשבים הללו נבדקים במעבדה מוסמכת ואז נמכרים במחירים יוצאים מן הכלל. 

  1. קנו ציוד היקפי בתקופה של הנחות 

ציוד היקפי ומחשבים לא חייבים לקנות רק אם מגלים ברגע האחרון שחסר ציוד כזה או אחר. מומלץ לרכוש ציוד היקפי שצריכים באופן שוטף, בתקופה של הנחות. לדוגמא, אם אתם צריכים מדפסת, עדיף לקנות אחת מהדגם הקודם, ברגע שיוצא דגם חדש ויקר יותר. בתקופה זו הדגמים הקודמים נמכרים בהנחות גדולות. אגב, זה תקף גם לגבי מכשירי סלולר מכל הסוגים וכן ברכישת גדג'טים אחרים. אפשר לרכוש ציוד היקפי גם בתקופת סוף שנה. לרוב, זה הזמן שניתן להשיג הטבות והנחות מפליגות, לפריטים מגוונים למשרד, ציוד אלקטרוני וגם דיגיטלי. 

  1. מוצרים מתכלים תואמים 

מוצרים מתכלים למשרד, כגון טונר, דיו וכדומה, אפשר לקנות באופן חסכוני ובצרכנות נבונה יותר. במקום לרכוש רק את המוצרים המקוריים והיקרים יותר, אפשר לרכוש מיכלי דיו וטונר תחליפיים ותואמים. על פי רוב, ניתן להשיג את המוצרים הללו במחיר דומה, אך באריזות הרבה יותר גדולות. כאשר משיגים 30 – 50 אחוז יותר דיו, באותו כסף, זה מה שנקרא רכישה נבונה. 

  1. רכישת סלי מוצרים בהנחה 

ספקים נבחרים של ציוד היקפי למשרד יוצאים מפעם לפעם במבצעי מכירות מיוחדים. דוגמא לכך הם סלי המוצרים שנמכרים אונליין או אופליין, בעסקאות משתלמות. למשל, ברכישת סל ציוד היקפי כגון מקלדת אלחוטית, עכבר אלחוטי ואוזניות אלחוטיות, מקבלים מחיר מיוחד. מבצעי שניים באחד או מותגים שאותם הספק רוצה לקדם כרגע, מאפשר להשיג פתרונות למשרד, במחירים שווים במיוחד. 

  1. קופונים מקוונים 

ישנם ספקים אשר מציעים ללקוחות קבועים, למועדוני לקוחות או ללקוחות חוזרים, קופונים מקוונים. קופונים מהסוג הזה, הזמינים גם ללקוחות עסקיים, יכולים לאפשר רכישה של ציוד היקפי, במחיר מועדף.  

מוזמנים ליצור איתנו קשר

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!